Wyjątkowy breloczek na Różowy Październik

Żyrafa Sophie wspiera profilaktykę Raka Piersi

Rak piersi to jedna z najczęstszych diagnoz onkologicznych wśród kobiet globalnie. W 2021 r., WHO ogłosiła go najczęściej diagnozowanym nowotworem, wyprzedzając raka płuc. Szacuje się, że rocznie 12% kobiet na świecie i około 20 tys. kobiet w Polsce dowiaduje się o tej chorobie. W Polsce zaniepokojenie budzi rosnąca liczba zgonów z tego powodu, w przeciwieństwie do innych krajów europejskich, gdzie wskaźniki przeżycia są wyższe. Dr Joanna Didkowska, Kierownik Krajowego Rejestru Nowotworów, podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia, zwróciła uwagę na unikatowy, negatywny trend umieralności w Polsce.

Dlaczego tak się dzieje? Eksperci nie mają złudzeń — kuleje profilaktyka. Z tego względu miesiąc październik jest niezwykle istotnym czasem  - popularyzujmy informacje o badaniach profilaktycznych i wspierajmy osoby dotknięta chorobą.

Żyrafa Sophie od lat wspiera akcję Różowy Październik. Kupując breloczek Sophie z limitowanej różowej edycji wspomagasz wybraną przez nas fundację onkologiczną. Breloczek nosimy na znak wsparcia i przypomnienia o profilaktyce raka piersi.

breloczek Sophie

Breloczek Różowa Żyrafa Sophie

20.00 

Referencja: 000501R

Kategoria wiekowa: dorośli

RÓŻOWA WERSJA LIMITOWANA miniaturki Żyrafy Sophie w formie breloczka.

Dochód ze sprzedaży tych breloczków zostanie przekazany na fundację onkologiczną.

A Ty mamo? Czy już się zbadałaś? Czy zadbałaś o swoje zdrowie i nasze szczęście? Kobiety po porodzie zwykle koncentrują się na dziecku i jego zdrowiu. Nie zapominaj o sobie!

Breloczek wykonany w 100% naturalnego kauczuku. Pomalowany różową farbą spożywczą. Identyczna miniaturka Żyrafy Sophie. Uwaga! ze względu na małe elementy dzieci mogą się nim bawić tylko pod nadzorem dorosłych. Teraz i mama może mieć swoją Żyrafę Sophie 🙂

UWAGA! PRODUKT NATURALNY – nie sterylizować, czyścić wodą z mydłem lub przecierać wilgotną ściereczką. Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie ciepła, słońca czy innych produktów chemicznych. Farba spożywcza ulega ścieraniu. TO NIE JEST ZABAWKA!

Na stanie

1
2

Źródło danych: MEDONET

Zamów breloczek Żyrafy Sophie

i noś go na znak wsparcia oraz przypomnienia o istocie profilaktyki raka piersi!